Konsultacja prawna 100zł
W jaki sposób można dokonać zapłaty w serwisie www.rozwod24h.pl?

Płatności za zamówienie można dokonać online i taka płatność realizowana jest za pośrednictwem serwisu www.przelewy24.pl, który udostępnia następujące opcje zapłaty:

Przelewy24 to instytucja płatnicza udostępniająca system szybkich płatności online, które są alternatywą dla tradycyjnych przelewów bankowych. Serwis Przelewy 24 działa 24h/dobę i gwarantuje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Szczegółowe informacje na temat bezpieczeństwa transakcji znajdziesz na stronie https://www.przelewy24.pl/bezpieczenstwo.


Jak długo mogę zwlekać z płatnością za zamówienie w przypadku płatności elektronicznej?

Po naciśnięciu przez Usługobiorcę przycisku „zamawiam i płacę„, automatycznie zostanie wygenerowany unikalny link który przekieruje Usługobiorcę na platformę płatności Przelewy24 w celu dokonania zapłaty. Link płatności ważny będzie tylko przez 15 minut. W razie braku wybrania jakiejkolwiek opcji płatności przez Usługobiorcę w przeciągu 15 minut transakcja zostanie automatycznie anulowana. Po tym czasie nie ma możliwości powrotu do zamówienia i dokonania płatności. W sytuacji chęci skorzystania z naszych usług niezbędne będzie wówczas ponowne złożenie zamówienia oraz jego opłacenie na czas.